Son haberler
2. GELENEKSEL MEHMETÇİK TURNUVASI

2. GELENEKSEL MEHMETÇİK TURNUVASI

2. GELENEKSEL MEHMETÇİK TURNUVASI

2. Geleneksel Mehmetçik turnuvası Mehmetçik Belediyesi ve Bilardo Federasyınu işbirliği ile 25 Ağustos 2017 tarihinde Çelebi Garden Hotelde Başlıyor.

Gençler ve Büyükler kategorisinde 2 ayrı katagoride oynanacak turnuva 8 top disiplininde oynanıp Büyükler kategorisi 32 çift eleme 9 set ,8 tek eleme 13 set üzerinden ve gençler ise 32 çift eleme 7 set ,8 tek eleme 9 set üzerinden onanacak.  Ödül olarak Büyükler kategorisi ilk 4 Kupa ve katılımın yüzdesi (1.%40 , 2.%30 , 3.%20 , 4.%10)+1000TL Gençler kategorisi ise ilk 4 Kupa ve katılımın yüzdesi (1.%40 , 2.%30 , 3.%20 , 4.%10) şeklinde ödüllendirilecektir. Ayrıca sporcuların iki puanlı yaz turnuvasında her bir kategoride ve kendi yaş gruplarında elde edecekleri derecelere ait puanların toplamının yarısı KKTC 2017-18 Bilardo Şampiyonasında 6. ayak olarak değerlendirilecektir.

KKBF Kıyafet esasları zorunlu kılınacaktır.

KKBF Kıyafet Esasları:(Sporcuların siyah kumaş pantolon (kot ve eşofman altı yasaktır.) , siyah ayakkabı, siyah çorap, siyah kemer, kısa veya uzun kollu gömlek veya polo yaka tişört (pantolonun içinde kullanılması zorunludur) giymesi zorunludur. Sporcular bu esaslara uymak koşulu ile takım forması giyebilirler. Tüm kıyafet elemanlarının iyi durumda ve temiz olması gerekmektedir. )

 

Kayıt için; www.bfnc.net  Sitesinin  Billardport linki tuşlanarak kayıt yaptırılabilir. Veya broşür üzerindeki numaralardan isminizi turnuvaya yazdırabilrsiniz.

yardım için 05338640005 Togay Tantura ’yı arayarak destek alınabilir.

 

 

 

 

 

 

Add Comment RegisterCevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Descargar musica