Son haberler

Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü KKTC Bilardo Federayonu ‘nu kabul etti.

Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü KKTC Bilardo Federayonu başkanı ve yönetim kurulunu kabul etti. Toplantıda Federasyon Başkanı Levent Erboy, As Başkan Togay Tantura ve Dış İlişkiler Sorumlusu Zafer Burcu ayrıca Kuzey Kıbırs  Bilardo Federsyonu başarılı sporcusu Alara Gafari de kabulde hazır bulundu.

Slovenya’da düzenlenen 2023 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda 8 top disiplininde Avrupa Şampiyonu  olan Alara Gafari , elde ettiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü  Alara Gafari’yi  tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  Genç sporcuya akademik ve spor hayatında da başarılar dileyen Sütçü  ülkemiz adına  kazanılan bu başarının önemine değindi.  Avrupa’da şampiyonluk kürsüsünde Kuzey Kıbrıs adı ile yer almanın büyük bir başarı olduğunu  söyleyen Sütçü  başarılı gençlere her zaman destek olacaklarının sözünü verdi.

Kuzey Kıbırs  Bilardo Federasyon Başkanı Levent Erboy  sözlerine genç ve başarılı sporcu Alara Gafari’yi tebrik ederek başladı.  Yeni nesile güzel örnek olacağını söyleyen Erboy Alara’nın ileride daha güzel başarılar elde edebilecek yetenekte olduğunu söyledi.  Elde ettiği başarı ile “Alara  ülkemizin gurur kaynağı oldu” dedi. İrmar market direktörleri Cahit Göçen ve İrfan Göçen’e bilardo sporuna yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür eden   Erboy,  İR_MAR Bilardo ligi’nin ilk yarısının başladığını ve sporcuların centilmenlik çerçevesinde mücadele ettiğini sözlerine ekledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Descargar musica